Screen Shot 02-19-15 at 03.48 PM

Wywiad z Dariuszem Lemańskim, polskim ochotnikiem w armii Noworosji.

Dariusz przebywa w Donbasie od pazdziernika ubiegłego roku, obecnie jest nawigatorem w artylerii batalionu Kalmius.

Wasze komentarze

 1. Cholera, ciężko faceta zrozumieć. Raczej nie publikowałbym tego wywiadu, on nie pamięta jak się mówi po polsku?

  • Dawid Hudziec

   Ja się nie zajmuje propagandą tylko pokazywaniem tego co jest, więc nie ma możliwości niepublikacji. Darek przez pół kilka miesięcy słowa po polsku nie słyszał i się zasymilował. To nie konkurs piękności

 2. Dawid dlaczego tak źle zmontowałeś ten wywiad? Ciągle powtórki tego samego co 3 minuty , zapętlone. Czy ty to wogle oglądałes ? Darek nie mówi po polsku. Kurcze co to ma być? Ma zespół stresu pola walki i zapomniał języka w gębie? Wydaje mi się ,że on tam w angli już miał bardzo mały kontakt z językiem polskim. Fajny facet ale zakręcony.

 3. Ten facet to jakiś przygłup. Robi krecią robotę patriotom OWP i narodowi Noworosyjskiemu. Lepiej dla sprawy będzie go zlikwidować.

  • to niechybnie
   przykład manipulacji ruskiej agentury. No bo jaki rozsądny Polak chciałby walczyć w obronie maluczkich, zamiast ogniem i mieczem wcielać w tamtejsze realia, zachodnie ideały wolnościowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>