koncert5 (1 of 1) (Kopiowanie)

W dniu wczorajszym odbył się w Doniecku koncert upamiętniający rocznicę niemieckiej napaści na Związek Radziecki. Pod pomnikiem Wyzwolenia Donbasu zebrały się tysiące ludzi, nie tylko z samej stolicy. Najbardziej wyczekiwaną gwiazdą wieczoru była światowej sławy pianistka Walentyna Lisicy

koncert3 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert4 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert5 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert1 (1 of 1) (Kopiowanie)

Z ciekawostek nieciekawych: objawiły się koniki sprzedające bilety, na szczęście nie skorzystaliśmy z oferty- okazało się, że tłum zarządził swoje prawo rozsiadając się dosłownie wszędzie. Sympatyczny widok, kiedy w czas wojny tysiące ludzi z dziećmi i dziadkami przychodzi posłuchać naprawdę przepięknej muzyki.

koncert10 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert2 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert6 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert 7 (1 of 1) (Kopiowanie)

Trochę nie spodobały mi się wszechobecne flagi Młodej Republiki, młodzieżówki partii Zacharczenki. Flagi państwowe owszem, ale organizacyjne i to w takich ilościach-aż nazbyt natrętne.

koncert 8 (1 of 1) (Kopiowanie) koncert (1 of 1) (Kopiowanie) koncert 9 (1 of 1) (Kopiowanie) dziewczynki (1 of 1) (Kopiowanie)koncert11 (1 of 1) (Kopiowanie)

Na koniec swojego występu artystka podziękowała mieszkańcom Donbasu za  gorące przyjęcie i stwierdziła, że to najszczęśliwszy dzień w jej życiu.

Vlad1 (1 of 1) (Kopiowanie) ntv (1 of 1) — kopia (Kopiowanie)

 

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>