bialy-wilk

-Rosja i separatyści muszą stosować się do umowy z Mińska i ważne jest, aby zapewnić dostęp OBWE w strefę konfliktu, ważne jest zaprzestanie przemocy, zwłaszcza w Shirokino- powiedział Kerry otwierając spotkanie ministrów spraw zagranicznych państw NATO w Turcji.
Klasyczny przykład polityki zachodniej. Oskarżyć o wszystko Rosję i powstańców. To, że OBWE ma utrudnione zadanie pod Szirokino z powodu działań Azova, który zwyczajnie obserwatorów przepędził, nie ma zadnego znaczenia. Nie ma również znaczenia, że deklaracje mińskie zostały zawartę TAKŻE przez Ukrainę, aczkowiek jakoś nie słychać było w Turcji słów, że władze z Kijowa są zobowiązane do ich przestrzegania. Wysłanie swoich “instruktorów” wbrew ww. umowie również dla Kerrego jest rzeczą oczywistą.
Nieco przypomina to opowieść z Wiedzmina, kiedy Geralt ma stanąć do pojedynku z żołdakiem jakiegoś władcy, jednak nie może go zranić,bo do akcji wejdą stojący obok żołnierze.

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>