R4 (1 of 1) (Kopiowanie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusicze są oddziałem wchodzącym obecnie w skład sił Batalionu Słowiańskiego. Ich celem jest walka przeciwko reinkarnacji banderyzmu, który uważają za zagrożenie dla Słowiańszczyzny.
Oddział wyróżnia się spośród wszystkich ochotniczych grup walczących w Noworosji. Przedewszystkim sprzęt jakim dysponują pochodzi w części od sponsorów doceniających walkę Rusiczy, oraz w znacznej mierze zasoby oddziału zostały zdobyte na siłach przeciwnika, także pojazdy opancerzone.
Żołnierzy szkoli się tak,aby nie strzelali jeżeli nie są pewni trafienia-amunicja jest cenna. I szkoli się ich także, aby zawsze trafiali w cel.Dokładność w nauce walki, przywiązanie do dowódców: Sławnianina i Aleksieja uczyniło z Rusiczy elitarną grupę szybkiego reagowania. Mają na swoim koncie rozgromienie Azowa, oraz walki na lotnisku w przełomowych dniach.
Słowiańskość grupy emmanuje na zewnątrz, to oni przypomnieli o Wołyniu szerokim kręgom w Rosji, przypomnieli o braterstwie narodów słowiańskich i procentuje to poparciem. Obecnie w Rusiczach są już Polacy i Bułgarzy, w drodze znajdują się już kolejni nie-rosyjscy ochotnicy.
Za kilka dni pojadę do nich zrobić materiał właściwy,dzisiaj starczyło czasu zrobić tylko kilka zdjęć… .

 

 

aleksiej (1 of 1) (Kopiowanie) Piotr2 (1 of 1) (Kopiowanie) R1 (1 of 1) (Kopiowanie) R2 (1 of 1) (Kopiowanie) R3 (1 of 1) (Kopiowanie) R4 (1 of 1) (Kopiowanie) R5 (1 of 1) (Kopiowanie) R7 (1 of 1) (Kopiowanie) R8 (1 of 1) (Kopiowanie) R9 (1 of 1) (Kopiowanie) R10 (1 of 1) (Kopiowanie) R11 (1 of 1) (Kopiowanie) R12 (1 of 1) (Kopiowanie) R13 (1 of 1) (Kopiowanie) R14 (1 of 1) (Kopiowanie)

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>