Tym razem media rosyjskie się zapędziły. Opublikowały montaż z filmów Maciejczuka i opatrzyły go komentarzem z którego wynika, że Maciejczuk to najemnik, na filmie jest widoczny sprzęt NATO, a w kadrze pojawiają się Polacy.

Tymczasem w skrócie mówiąc, Maciejczuk rozwozi ukraińskim ochotnikom podarunki od Fundacji Wolność i Demokracja. Pomijając samą ocenę postawy tego człowieka i nie wnikając, czy przypadkiem faktycznie nie walczy „w wolnych chwilach”, nie podoba mi się kierowanie przez media rosyjskie ataku w jego stronę popartego tą samą „logiką”, jaką się posłużyły media polskie, aby atakować mnie.

Brak elementarnego rozeznania w sprawie tylko zaszkodzi wizerunkowi mediów pro-powstańczych i służy śmiesznej propagandzie.

Dla jasności, nie bronie Maciejczuka-on sam wie, co o nim myślę, bronię najzwyklejszej w świecie prawdy.

Inna kwestia, że podobno nagrania Maciejczuka umożliwiły lokalizację jego oddziału, a o nim samym słuch zaginął- ostrożnie podchodzę do takich informacji.

 

http://news-front.info/2015/01/17/polskie-naemniki-i-natovskie-maskxalaty/

 

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>