niemiec (1 of 1) (Kopiowanie)

To będzie ostatni wpis z tej serii informacji o Rusiczach. W przygotowaniu znajdują się jeszcze dwie relacje wideo. Zajmijmy się może tym o co pytaliście w ostatnich dniach.

rusicz9 (1 of 1) (Kopiowanie) niemiec1 (1 of 1) (Kopiowanie)

Dołączyć do Rusiczy mogą osoby na to zdecydowane, sprawne fizycznie i zbliżone światopoglądowo do DSGW. Wymagania wydają się oczywiste, jak na grupę szybkiego reagowania. Nie bez powodu chłopaki codziennie biegają, ćwiczą strzelanie i obsługę broni. Szeregi są otwarte dla Polaków, wszechsłowiański charakter oddziału ma przełomać stereotypy i złudne narzucone antagonizmy.

rusicz2 (1 of 1) (Kopiowanie) niemiec (1 of 1) (Kopiowanie)

Jednak wielu popierających grupę nie może/nie chce walczyć z bronią w ręku i jest to całkowicie zrozumiałe. Rusicze są autonomiczną jednostką co oznacza, że większość tego czym dysponują nie pochodzi od armii. Coś za coś. Dlatego niezwykle ważne jest stałe dofinansowanie na zakup mundurów, lekarstw etc.

rusicz10 (1 of 1) (Kopiowanie) młodzi na froncie (1 of 1) (Kopiowanie)

Pytaliście także o stosunek Rusiczy do Katynia. Zagadnienie takie padało od osób, które na wspomnienie o Wołyniu reagują alergiczną kontrą:”a Katyń to co?”. Obłędne koło o którym już pisałem. Dla Rusiczy Rzeż Wołynia i Małopolski Wschodniej jest ogromną zbrodnią wymierzoną przeciwko wszystkim Słowianom. Tym jest poczuwanie się do słowiańskiej jedności, że krzywdę wyrządzoną jednemu słowiańskiemu narodowi uważa się za krzywdę wobec wszystkich Słowian. Katyń również jest zbrodnią przeciwko narodom i nie można tego rozdzielić- Wołyń, “Marchlewszczyzna” są tym samym- złem.

Michał (1 of 1) (Kopiowanie) rusicz3 (1 of 1) (Kopiowanie)

Przeciw komu walczy DSGW? Z władzą w Kijowie i jej zachodnimi zwierzchnikami. Z separatyzmem banderowskim. Rusicze dążą do zjednoczenia Słowian, a skrajny nacjonalizm banderowski jest wrogi Słowiańszczyznie.

“Jak niegdyś banderowcy mordowali i nienawidzili Polaków, tak dzisiaj wybrali za wroga Rosjan. Nie miejcie złudzeń, że jeżeli my przegramy to wy będziecie następni w kolejności. To nie tylko nasza walka, więc walczmy razem póki nie jest za pózno”- stwierdza Słowianin.

rusicz7 (1 of 1) (Kopiowanie)  rusicz5 (1 of 1) (Kopiowanie) rusicz8 (1 of 1) (Kopiowanie)  rusicz6 (1 of 1) (Kopiowanie)

 

Kilka kadrów z materiału wideo:

trening1 (1 of 1) (Kopiowanie)  trening2 (1 of 1) (Kopiowanie) trening3 (1 of 1) (Kopiowanie)  trening4 (1 of 1) (Kopiowanie)

Wasze komentarze

 1. Mam pytanie, o ile nie jest to tajemnicą, ilu tak w przybliżeniu Polaków służy w szeregach wojsk Noworosji?
  Pozdrawiam

  • Dawid Hudziec

   Nie ma “statystyk”w tej kwestii. Ciężko stwierdzić ilu jest np. Serbów.Nikt nie prowadzi klasyfikacji narodowościowej, a do niedawna wszystko opierało się na oddziałąch ochotniczych- dziś był ochotnik, a jutro jechał sobie do domu. “Mniejszości” są rozrzucone pooddziałach, prawo do anonimowości- jakna razie tylko jeden Polak pokazał się do kamery i po całej nagonce wątpię, czy ktoś jeszcze zechce. Ja szacuje na kilkunastu Polaków.

 2. Trzeba znac Rosyjski zeby wstapic?
  Polska mi nic nie zrobi , nie posiadam papierow Polskich.
  Jestem obywatelem Szwajcarii 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>