untitled

Odnośnie tych bredni jakie krążą od wczoraj po rosyjskich stronach i niestety po naszych polskich także. Informacja, że wszystkie hotele w Polsce otrzymały polecenie zarezerwowania miejsc, ponieważ  będą w nich lokowani zagraniczni żołnierze jest informacją nie tyle co nieprawdziwą- jest najgłupszym fejkiem z jakim miałem do czynienia.
Od kiedy to zagraniczne kontyngenty stacjonują w hotelach? Pomijam już to ile mamy takich miejsc w Polsce- kilkadziesiąt tysięcy? Rewelacyjna informacja i nikt pary nie puścił?
To już nie jest tak, że przygniata obłęd wojny- teraz to obłęd szuka usprawiedliwienia dla siebie samego. Za chwile popadniemy w paranoje i wszędzie będziemy widzieć przygotowania do nuklearnej apokalipsy- sąsiad grabi ogródek? On o czymś na pewno wie!
Problem jednak największy tkwi w tym, że o wywołanie takiej paranoi mediom/wasalom właśnie chodzi. Chcą żebyśmy uwierzyli, iż nadciąga globalny kataklizm: ocieplenie klimatu, jaszczurki,wróżka zębuszka, Rosjanie- do wyboru. Mamy popaść w manie prześladowczą i uwierzyć, mamy się bać, żyć w lęku i mamy szukać ochrony.Mamy być gotowi oddać resztki swojej prywatności za cenę  mirażu bezpieczeństwa, mamy być absolutnie posłuszni,  bo inaczej wojna! Biegnijmy do sklepów, gromadźmy produkty, kupujmy, kupujmy, bierzmy kredyty,przygotujmy się do wojny, którą i tak przeżyją tylko karaluchy.Dalej! Na co nam opieka zdrowotna, godziwe wynagrodzenia,  politycy niebędący skończonymi hienami ,na co nam szkoły, praca, szpitale, przemysł, górnictwo, wolne media, na co nam to wszystko skoro nadciąga wojna i nawet hotele już zarezerwowane!

Wasze komentarze

  1. Zastraszonym społeczeństwem łatwiej jest rządzić, co skrupulatnie wykorzystuje polski rząd podbijając wojenny bębenek. Niedawny konwój amerykańskiego wojska jeszcze podgrzał atmosferę. Niestety przynosi to skutek, ludzie wpadli w jakąś wojenną psychozę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>