pgr (1 of 1) (Kopiowanie)

W dniu dzisiejszym odbędzie się głosowanie nad rezolucją ONZ w sprawie uznania katastrofy malezyjskiego Boeinga MH-17, za akt zbrodni przeciwko ludzkości. Jeżeli Rada ONZ przyjmie rezolucję to będzie ona stanowiła podstawę do ścigania ewentualnych sprawców tragedii za winnych zbrodni wojennej.
(Novorossia.Today)

Kilkukrotnie już pisałem o tej katastrofie, zasadniczo jest kilka “najprawdziwszych” wersji i każda ma na swoją obronę niepodważalne dowody.

Dla mnie najważniejsze jest to co się działo po katastrofie, jak media jednogłośnie oświadczyły, że ataku dokonali powstańcy- kiedy samolot jeszcze płonął i żadne śledztwo się nie zaczeło (i jeszcze nie zakończyło właściwie). Analogicznie do katastrofy smoleńskiej, tam w pięć minut po upadkuTupolewa władza/telewizja już wiedziała, że zamachu nie było. Zlikwidujmy organy śledcze, skoro mamy TVN-y i inne … media.

Podobnie świat się nie przejmował, że kiedy wyjeżdzano do wraku to nadlatywały ukrainskie pociski, natomiast kiedy jechał tam konwój, aby zaczać zbierać części samolotu to ukroTV poinformowała, że powstańcy ten konwój ostrzelali. Cóż, ja w tym konwoju jechałem i żadnego ostrzału nie było.

MH 17 będzie jeszcze długo budził kontrowersje i bez względu na wynik śledztwa każda ze stron nie zrezygnuje ze swojej wersji.

aleh (1 of 1) (Kopiowanie) foteel (1 of 1) (Kopiowanie) fotel2 (1 of 1) (Kopiowanie) gruz (1 of 1) (Kopiowanie) kartka (1 of 1) (Kopiowanie) kryz (1 of 1) (Kopiowanie) mark (1 of 1) (Kopiowanie) mh (1 of 1) (Kopiowanie) mh1 (1 of 1) (Kopiowanie) mh2 (1 of 1) (Kopiowanie) miś (1 of 1) (Kopiowanie) pgr (1 of 1) (Kopiowanie) skrzydło (1 of 1) (Kopiowanie) skrzydło1 (1 of 1) (Kopiowanie) skrzydło2 (1 of 1) (Kopiowanie) skrzydło3 (1 of 1) (Kopiowanie) skrzydło4 (1 of 1) (Kopiowanie) tabliczka (1 of 1) (Kopiowanie) kartka (1 of 1) (Kopiowanie)

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>