Alczews (1 of 1) (Kopiowanie)

Tak sobie stałem i myślałem: stoi sobie Lenin. W Doniecku też,  niemal do perfekcji opanowałem technikę robienia zdjęć na placu Lenina, nie pokazując jego osoby. Ponieważ mnie drażni. Każdy kto na polską ziemię wchodzi z bronią mnie “drażni” bez względu na to jaka rewolucja mu się marzy. Mógł posłuchać Trockiego i iść na Indie.

Lenin (1 of 1) (Kopiowanie)
Jakkolwiek to nie “mój” Lenin i nie w moim kraju, a ja w zasadzie chce pokazać jak widzę, więc niech już sobie stoi, niech już będzie na tym zdjęciu. I tak popatrzyłem, że pod nim biegają dzieci, małe torpedy- ich nie obchodzi kto jest na tym cokole. Czy te dzieci będą mniej roześmiane jeżeli by tam był…np. Piłsudski? Czemu nie? Umowa wasalizacji Zachodnio-Ukraińskiej Republiki LUDOWEJ przewidywała oddanie większości gospodarki Donbasu na 99 lat,więc… .
Nikomu się nie marzy importowanie rewolucji do Berlina po trupie pańskiej Polski,już o tym pisałem, więc czas na rozliczenie tej historii jeszcze jest.

Lenin2 (1 of 1) (Kopiowanie) Lenin1 (1 of 1) (Kopiowanie)
Po bokach monumentu ustawiono czerwone flagi. Na samej imprezie był jeden taki sztandar,oraz jeden Noworosji, a tak to nic- podczas kiedy w DRL przy każdej okazji, a często i bez niej, powiewają barwy donieckie. Interesujące

 

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>