00D_0158

W dniu 14.12.2015 r. przedstawiciele donieckich związków zawodowych zorganizowali świąteczną zabawę dla dzieci swoich działaczy (i nich samych;) ). Pomimo wciąż niepewnej sytuacji politycznej, w tym dniu jedynymi zmartwieniami było to, gdzie jest ten śnieg, gdzie jest Dziadek Mróz??

00D_0066
W oczekiwaniu na głównego gościa najmłodsi zajmowali się zabawami, oraz rysunkami- licząc, że dzięki temu Dziadek przybędzie szybciej. Jak się okazało, przez wysokie jak na grudzień temperatury, wystąpiły drobne problemy z zaopatrzeniem … czy zawiniły w tym renifery, czy może na blok-postach utrudniali ci co zawsze, tego się nie dowiemy.

Imprezę próbowała zepsuć zła Baba Jaga, która perfidnie uprowadziła wnuczkę Dziadka Mroza- Śnieżynkę i próbowała się pod nią podszywać, ale dzielne dzieci od razu rozpoznały oszustwo i …powiedzmy, że używając skutecznych argumentów, przekonały złą czarownicę, aby wypuściła śliczną Śnieżynkę.

00D_0093

Po tym wszyscy wspólnie oczekiwali bohatera dnia, który wciąż się nie pojawiał…W końcu znaleziono wyjście z kłopotliwej sytuacji. Potrzeba było śniegu! Jakże to tak Dziadek Mróz i bez białego puchu? Z pomocą przyszła magia i już po chwili rozgorzała bitwa na śnieżki!

00D_0035 00D_0029
I przybył Dziadzio Mrozik uszczęśliwiając najmłodszych.

00D_0158 00D_0132

Wszystkie zdjęcia z imprezy TUTAJ
Zapraszam do obejrzenia relacji wideo z tych niesamowitych wydarzeń.

 

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>