dziewczynki (1 of 1) (Kopiowanie)

O ile Doniecka Republika ma wszelkie zadatki po temu, aby w przyszłości stać się w miarę samodzielnym państwem o tyle jej młodsza siostrzyczka powołana, bo działacze nie mieli co z sobą zrobić, jawi się od początku jako przytułek dla oszołomów i złodzieji w którym porządnych ludzi się aresztuje przy użyciu pocisków naprowadzanych termicznie, albo słyszymy komunikaty typu: w trakcie strzelaniny aresztowano 42 ludzi.

DRL jest dalekie od doskonałości, ale się stara- są tutaj ludzie pragnący stabilizacji i (szeroko pojętej) sprawiedliwości. Przykro mi, ale w państwie Płotnickiego, bo chyba o prywatnym folwarku mówimy, ja takich osób nie dostrzegam. Chyba pośród martwych.

Jednak, aby DRL mogło faktycznie stać się czymś konkretnym za co zgineły już tysiące ludzi, musi byc krytykowane.Każda władza, bez opozycji staje się tyranią. Obecna walka o wolność mediów oznacza, że się pomyliłem-myślałem, iż prawdziwa polityczna batalia rozpocznie się za kilka miesięcy, a ona zaczeła się teraz.

Dotychczas nie prowadzono agresywnych działań przeciwko gabinetowi w myśl, że trzeba być solidarnym w obliczu wojny. Cóż, ja stroną zaangażowaną nie jestem od dłuższego czasu, zawsze wspierałem Noworosję i wspierać będę, ale poparcie ma swoje granicę.
Wiele się zmieniło przez ostatnie miesiące, wiele rzeczy trzeba było odnależć-w sobie. W dalszym ciągu będę robił swoje, chociaż nie jest łatwo, a serce rwie się w beskidzkie lasy-coś jeszcze trzeba zrobić jednak.

Jutro zaczyna się dzisiaj

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>