Zachód Słońca1

Coraz więcej bezzałogowców nad naszym niebem. Na zachodnich rubieżach przelot dronów poprzedził silny ostrzał miejsca niedaleko gdzie stacjonowała brygada szturmowa- czołgi,BMP, BTR-y.
Nad północnymi i północno-zachodnimi dzielnicami latają niemal każdej nocy. Stwierdzam to na podstawie tego co widzę, w pierwszej lokacji byłem, a w drugiej mieszkam.
Wzrost takich lotów świadczy o tym, że albo ATO dostało zapas “niekończących się” bezpilotek i im ich nie szkoda, albo przygotowują coś specjalnego i robią rozeznanie.
Z pogranicza wciąż płyną meldunki o walkach, raz mniejszych, raz większych- często są przesadzone i przerysowane przez media: te muszą “coś” publikować, a kiedy nie ma regularnych zniszczeń jak przed drugim wyciszeniem ognia to potrafią z zabłąkanego mozdzierza zrobić wydarzenie na miarę Drezdna…media.
Jednak nie można się oprzeć wrażeniu, że coś się swięci- coś się będzie działo i to niedługo. Stan wyczekiwania i napięcia mięśni-kiedy ruszy fala wezbrana… .

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>