Dzisiaj tylko zdjęcia i dzięki uprzejmości wiadomej osóbki (kto ma wiedzieć ten wie) nie mam własnych zdjęć/wideo. Jestem chory, blog przez jakiś czas będzie działał “awaryjnie”.
Dzisiaj ostrzelano przystanek autobusowy w centrum miasta, powstańcy mówią o DRG- dywersyjnej grupie ukraińskich dywersantów. Ukraińcy mówią to co zwykle: separatyści ostrzelali się sami.

S1IecPAR92I

0AXheq0mGG4

1NJvAEo1AOI

9JR0X_jKfko

cWUfOP2Pat8

donieck

idu-cCCrBi8

lIbfara2AwY(2)

qG5ojZMQ9N0

Przy okzaji pojawia się temat Kramatorska, gdzie przy użyciu rakiet Tornado ostrzelano sztab główny ATO, przy czym zgineli również cywile. Próbowałem się przekopać przez medialną zasłonę jakie straty ATO poniosło. Ilu żołnierzy,kto był w budynku etc, ale nic nie widzę. Głośne jest natomiast, że zgineli nie tylko wojskowi. Zaraz…jakto leciało? Ofiary spośród cywilów Doniecka, Ługańska, Gorłówki są w pełni uzasadnione, ponieważ “separatyści” prowadzą ostrzał spomiędzy bloków mieszkalnych (dyskusja o tym była na starym blogu), tymczasem umieszczanie sztabu w centrum miasta jest naturalne- pokażcie mi armię, która nie ostrzelałaby budynku dowództwa wroga?
Dziwnym trafem zawsze jak zbliżają się/trwają rozmowy “pokojowe” to dochodzi do czegoś co pokrętnie trzeba zwalić na powstanców. Byle tylko poszło w świat.
Powstanie ma rakiety Tornado? Nie wiedziałem. Ktoś, oprócz Poroszenki stwierdził, że to nie był Grad? Pytam, bo wtedy kilometry by się nie zgodziły.

Wasze komentarze

  1. Strzelali z systemów Smiersz. Poroszenko potrzebował czegoś przed rozmowami w Mińsku, a w ostatnim czasie było głośno o dezerterach, więc ” jednym strzałem” upolowali dwa zające. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia !

  2. Sku….sny.
    Panie Dawidzie, kuruj się Pan sposobami naturalnymi i powracaj szybko do pełni sił.
    Czekam na kolejne wpisy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>